Můžete se přihlásit se k odběru novinek a nic speciálního nezmeškáš.
x

Rapé Yawanawa Forca Femina


488 Kč

Čakry - sakrální, srdcová 

Tento produkt máme skladem

Hmotnost 7 g

Tribe YAWANAWÁ

Toto hapé je "Força Feminina", ženská síla, z popela stromu Mulungu a velmi silného tabáku Mói. Tato medicína pochází z kmene Yawanawá a přináší velkou čistící, léčivou a ochrannou sílu. Krásně působí kolem čaker přiřazených k ženské energii – sakrální čakra (kreativita, sexualita, životní spokojenost, schopnost čerpat potěšení ze zážitků, sebevnímání a přijetí), čakra třetího oka (intuice, jasné intuice, přístup k univerzálnímu poznání, kontakt s podvědomím, představivost, snění, kreativita, inspirace, jasnost své cesty) a samozřejmě srdeční čakra (láska, pocit bezpodmínečné lásky, citlivost pro krásu, ochota pomoci, mírná povaha, skvělé vztahy, schopnost odpouštět , léčit, schopnost brát a dávat s radostí). Pomůže vám otevřít tyto sféry, léčit, posilovat, zklidňovat, integrovat – cokoli budete potřebovat.

 

Domorodé ženy kmene Yawanawa vyrábějí tuto směs. Rapé Forca Feminina v sobě skrývá sílu těchto žen, prvních šamanek – sílu a odhodlání, které jim umožnily projít dva roky náročné cesty, kterým se podařilo získat prestiž dříve vyhrazenou pouze mužům. Síla osvobozené ženy.

 

Čistí, navrací klid a dodává sílu. Dobře funguje se vším, co je ženské – emocionalita, jemnost, vodní energie, intuice, vytrvalost a trpělivost. Otevírá srdce cítění, bytí, bytí v cítění. Učí o emocích a o tom, jak je vyjádřit. Ale kromě energie jemnosti vám dodá i hodně síly. Rapé proto bude vždy obsahovat energii žen, které musely projít mnoha zkouškami, aby byla rozpoznána jejich síla.

 

Mulungu tree

 

Mulungu je ikonický brazilský strom, známý svojí pomerančovou krásou a využíváním v tradiční brazilské bylinné medicíně. Na internetu si získala popularitu pro své účinky jako přírodní bylinný prostředek ke spaní a proti úzkosti, když se konzumuje jako čaj nebo tinktura. V Brazílii je to běžný spotřebitelský bylinný produkt a nyní si získává na popularitě online a po celém světě jako nootropikum. Rostliny Mulungu jsou legální na celém světě, s jednou výjimkou. Rostliny Erythrina jsou v Louisianě v USA zakázány, pokud se používají pro jiné než okrasné účely.

 

Haux Haux!

 

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti ke konkrétnímu účelu. Použití a používání tohoto produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika kupujícího. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití.


Loading