Můžete se přihlásit k odběru novinek z La Herba.
x

Rapé Cumaru


444 Kč

Dostupnost: Skladem

Objem 10ml

RAPÉ CUMARU o Yawanawa

 

Cumaru je ochranné rapé a vyrábí jej několik kmenů z oblasti Acre v Brazílii. Obsahuje popel z kůry stromu Cumaru nebo Brazilian teak, což je ochranný a léčivý strom. Jedná se o jeden z největších stromů v Jižní Americe dorůstá do 40-50m a plody voláme tonka. Cumaru má silné propojení se zemí a má schopnost vás vnést do hlubokého transu. Má specifickou vůni a chuť, kterou budete umět rozeznat od jiných rapé. Když je třeba, může být provedeno i opravdu velké síle.

 

Účinky:

  • aktivuje první čakru
  • pracuje i se šestou a sedmou čakrou
  • uvolňuje a utišuje myšlenky
  • otevírá fyzické vnímání

 

Je silné, intenzivní a extrémně uzemňující – v některých případech může způsobit hlubokou nevolnost a detoxikaci organismu. Záměr a vědomý přístup hraje velmi důležitou roli při práci s touto „medicínou“, přes kterou jsme spojováni s duchem Cumaru. Indiáni vnímají strom Cumaru a jeho ducha jako jednoho z hlavních učitelů pralesa. Nazývají ho také „strom, který nelze zabít“. Duch tohoto stromu je velmi silný – jeho sílu můžeme také znát díky tomu, že je jedním z nejvýše se tyčících stromů v pralese. Indiáni věří, že síla ducha stromu Cumaru je přenášena přes popel do Rapé a tabáku. Toto Rapé také nazývají „Černé Rapé“, protože podle jejich tradice dokáže ochraňovat před nízkými energiemi a entitami. Cumaru je u nás oblíbené, protože je intenzivní a extrémně uzemňující.

 

Vědomé využití - rituál


Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímto poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a uskutečnění záměru se tak zesílí, prohloubí a lépe ukotví.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Upozornění:

Všechny naše rapé pocházejí přímo od původních obyvatel, indiánů. Podporujeme komunity v tom, co připravují s láskou, záměrně s moudrostí a modlitbami svých starších. Všechny produkty se prodávají pouze jako botanické vzorky bez výslovných nebo implicitních nároků na konkrétní účel nebo použití. Všechny poskytnuté informace slouží pouze pro vzdělávací, vědecké, etnografické a výzkumné účely.

 


Loading
Máte více než 18 let ?
Klepnutím na tlačítko Ano prohlašujete, že je vám více než 18 let.
Ano Ne