Můžete se přihlásit se k odběru novinek a nic speciálního nezmeškáš.
x

Rapé Cumaru


488 Kč

Tento produkt máme skladem

Hmotnost 7 g

Tribe HUNI KUIN

Cumaru je ochranné rapé a vyrábí jej několik kmenů z oblasti Acre v Brazílii. Obsahuje popel z kůry stromu Cumaru nebo Brazilian teak, což je ochranný a léčivý strom. Jedná se o jeden z největších stromů v Jižní Americe dorůstá do 40-50m a plody voláme tonka. Cumaru má silné propojení se zemí a má schopnost vás vnést do hlubokého transu. Má specifickou vůni a chuť, kterou budete umět rozeznat od jiných rapé. Když je třeba, může být provedeno i opravdu velké síle.

 

Účinky:

  • aktivuje první čakru
  • pracuje i se šestou a sedmou čakrou
  • uvolňuje a utišuje myšlenky
  • otevírá fyzické vnímání

 

Je silné, intenzivní a extrémně uzemňující – v některých případech může způsobit hlubokou nevolnost a detoxikaci organismu. Záměr a vědomý přístup hraje velmi důležitou roli při práci s touto „medicínou“, přes kterou jsme spojováni s duchem Cumaru. Indiáni vnímají strom Cumaru a jeho ducha jako jednoho z hlavních učitelů pralesa. Nazývají ho také „strom, který nelze zabít“. Duch tohoto stromu je velmi silný – jeho sílu můžeme také znát díky tomu, že je jedním z nejvýše se tyčících stromů v pralese. Indiáni věří, že síla ducha stromu Cumaru je přenášena přes popel do Rapé a tabáku. Toto Rapé také nazývají „Černé Rapé“, protože podle jejich tradice dokáže ochraňovat před nízkými energiemi a entitami. Cumaru je u nás oblíbené, protože je intenzivní a extrémně uzemňující.

 

cumaru tree grid

 

----------------------------------------------

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti ke konkrétnímu účelu. Použití a používání tohoto produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika kupujícího. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití.


Loading