Můžete se přihlásit se k odběru novinek a nic speciálního nezmeškáš.
x

Reishi Kapsle Extrakt 90 ks


1 000 Kč

Tento produkt máme skladem

Hmotnost 80 g

obsah CBD CBG 90 capsules

Reishi „Houba nesmrtelnosti“ pro relaxaci, spánek a podporu imunity. Vyrobeno z plodnice Reishi dvojitou extrakcí pro maximální účinnost. Pohodlné, snadno použitelné kapsle pro houbovou sílu na cestách!

 

Přednosti Naší Reishi

  • Přírodní produkt - Čistý 100% extrakt z Reishi bez přidání balastních látek, škrobu, mycelia a dalśích látek, které v extraktu nemají co hledat.
  • Pohodlnost a jednoduchost užívání - Užívání kapslí nezabere téměř žádný čas a vy se tak můžete plně věnovat svým povinnostem.
  • Dvojitá extrakce pro plné využití účinných látek - Kapsle s Reishi extraktem využívají dvojí extrakci - horká voda a alkohol, zajišťují komplexní podporu zdraví.
  • Dlouhá trvanlivost- Extrakt v kapslích má dlouhou trvanlivost, protože kapsle chrání extrakt před působením světla a vzduchu.
  • Vhodné na cestování- Jednoduchost a praktičnost kapslí z nich činí ideální doplněk pro každého kdo se chce cítit stále fit a plný energie i na cestách.
  • Bez chuti a aroma- Kapsle jsou vhodné pro ty, kteří nemají rádi nahořklou chuť Reishi.
  • Vhodná pro vegetariány a vegany: Extrakt je vyroben čistě z Reishi a neobsahuje žádné živočišné složky


Červená REISHI, také známá jako Ganoderma lucidum, Lingzhi nebo „houba nesmrtelnosti“ je jednou z nejcennějších hub tradiční čínské medicíny, která ji využívá již více než 4 000 let na zvýšení vitality, posílení imunitního systému.

 

Obsahuje více než 200 polysacharidů, 150 triterpenů a významného množství aminokyselin alaninu, leucinu, kyseliny asparagové a kyseliny glutamové.

 

Reishi je jedním z nejznámějších adaptogenů na světě. Adaptogeny jsou rostliny nebo houby, které pomáhají našemu tělu obnovit přirozenou rovnováhu a zdraví a tak lépe zvládat stres a rychlé životní tempo.

 

Náš tip:
Pokud meditujete nebo si chcete zlepšit kvalitu Vašeho spánku užívejte Reishi 1 hodinu před meditací, ale před tím, než jdete spát.
Pro lepší vstřebatelnost účinných látek se při užívání vitálních hub doporučuje zvýšit příjem Vitaminu C.

 


Loading