Můžete se přihlásit k odběru novinek z LaHerba.
x

Rapé Jurema


444 Kč

JUREMA RAPÉ od Yawanawa

 

JUREMA Rapé (Mimosa hostilis) je duch Juremy, který je v této směsi rozhodně přítomen, má velmi povznášející účinek. Jurema je rostlina skutečně úžasné síly a toto rapé je považován za jedno z nejsilnějších. Používají ho domorodci z Pernambuca, domorodého kmene Fulni-o. Pracují s čajem jurema a rapé již mnoho dlouhých let.

 

Jurema je intenzivní rapé tabákové vůně. Je silně vizuální, má těžší zemitou energii a dlouhý účinek. Jurema nám dává příležitost být více tím, kým jsme, a pomáhá posilovat naši komunikaci a harmonii s duchy přírody a matkou Tierou. Bylo to pozorováno u lidí, kteří tento šňupací tabák užívají při obřadu medicíny ayahuasca, přináší nám skvělé čištění a harmonický růst aurického pole. Nabízí také sílu naslouchat s pozorností a péčí našim vlastním pocitům a pocitům našich bratrů. 

 

Jurema

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornění:

Všechny naše rapé pocházejí priamo z původních obyvatel, indiánů. Podporujeme komunity s láskou v tom, co milujeme se svojimi, s múdrosťou a modlitbami starších. Všetky produkty sa predávajú len ako botanické vzorky bez výslovných nebo implicitních požadavků na konkrétní účel nebo použití. Všechny poskytnuté informace slouží jen na vzdělávací, vědecké, etnografické a výskumné účely.


Loading
Máte více než 18 let ?
Klepnutím na tlačítko Ano prohlašujete, že je vám více než 18 let.
Ano Ne