Můžete se přihlásit se k odběru novinek a nic speciálního nezmeškáš.
x

My v LaHerbě věříme, že příroda nám nabízí vše, co k našemu životu potřebujeme. A také věříme v její úžasnou léčivou sílu. Naši předkové dobře věděli, jak dokáže být příroda léčivá a prospěšná pro člověka. Byli s ní úzce spjati a žili s ní v krásné symbióze. Znali mnoho léčivých bylin, věděli jak a kdy je použít, uctívali každou živou rostlinku. Věděli, že příroda je plná vzácných darů, a tak je i patřičně využívali pro lepší život.

 

Naším cílem je ze srdce přinášet kvalitní a námi odzkoušené přírodní produkty, výrobky a medicíny od ověřeného výrobce, který to dělá s patřičnou láskou. Aktuálně u nás můžete najít různé konopné výrobky, CBD a CBG oleje a vaporizéry, kvalitní brazilské Rapé, vykouřovadlo Palo Santo, vitálni houby, šamanské Kuripé a Tepí, ceremoniální kakao Criollo, Agua de Florida a Wayusu.

 

Plány jsou krásné a velké, chtěli bychom vybudovat legální konopnou farmu as podporou vás a lásky se nám to podaří naplnit. Budeme se těšit jakékoli spolupráci a podpoře šíření medicínek.

LaHerba Crew

 

Portfolio La Herba 2023

LaHerba Crew

Juraj z La Herba

Mandala LaHerba

 

 

Pokud byste nás chtěli extra podpořit. Děkujeme. 

BTC: 1E8HLJk8giRM1Vu2YNKmjhD2G8QhzHVqHn
ETH: 0x25e473e72fe2aa4b374b8906cf7c166b25451372

 

 

"Medicíny Matky Země"

instagram

Logo La Herba 2024