Můžete se přihlásit se k odběru novinek a nic speciálního nezmeškáš.
x

Hericium Lions Mane Kapsle 90ks


1 000 Kč

Hericium je „mozková houba“, která se používá k poznávání, soustředění a jasnosti mysli. Rozlučte se s mozkovou mlhou! Pohodlné, snadno použitelné kapsle pro houbovou sílu na cestách.

 

Přednosti Hericium v kapslích od Royal Chaga

  • Hericium pěstovaný v kontrolovaném prostředí
  • Optimální podíl účinných látek
  • Bio produkt v prémiové kvalitě
  • Adaptogenní houba z nedotčené části Číny
  • Certifikována a laboratorně testována v nezávislé laboratoři (Agrolab – Německo)
  • Neobsahuje kofein, cukr, barviva ani lepek
  • Obsah v jedné kapsli až 500mg
  • Jednoduché užívání

 

Houba Hericium, latinsky Hericium erinaceus, česky Korálovec ježovitý, známá také jako Lion's Mane, je jedinečná houba, která se vyznačuje svým kulatým tvarem, připomínajícím hřívu lva. Tento název je nejznámější, ale v různých částech světa se setkáváme také s jinými přezdívkami. V Japonsku je tato houba pojmenována jako Yamabushitake, zatímco v Číně ji označují jako Ho Tou Gu, což v překladu znamená „opičí hlava“.

 

Tento druh houby je snadno identifikovatelný díky svému charakteristickému tvaru, který je typický pro hřívu lva.

 

Hericium je jedlá houba a najdeme ji v Severní Ameriky, Evropy a Asie.

 

Hericium lze identifikovat podle jejích dlouhých trnů (delších než 1 centimetr), které se vyskytují na tvrdých dřevinách. Tato houba má sklon růst v dolních částech dřevin a stromů.

 

Hericium erinaceus je známý svým vysokým obsahem bioaktivních látek, které mají mnoho pozitivních účinků na lidský organismus, zejména na mozek, srdce a střeva. V současnosti se zvyšuje zájem o využití této houby, a tím pádem vzniká i množství vědeckých výzkumů, které potvrzují její mimořádné účinky.

 

Náš tip:
Pro lepší vstřebatelnost účinných látek se při užívání vitálních hub doporučuje zvýšit příjem Vitamínu C. Doporučujeme Vám Lipozomální vitamín C, jehož vstřebatelnost je až 95% oproti běžné formě vitamínu C která má vstřebatelnost 7-8%.

 


Loading