Můžete se přihlásit se k odběru novinek a nic speciálního nezmeškáš.
x

Ceremoniální Kakao Pralesní Vysokohorské | Ekvádor


1 111 Kč

Ceremoniální Kakao nejvyšší kvality a čistoty

  • 100% Živé (Raw) od začátku do konce, t.j. teplota nikdy nepřekročí 45°C.
  • Kakao je v organické (Bio) kvalitě
  • Převyšuje Fair-trade standardy
  • Ručně sbírané, pralesní a vysokohorské kakao
  • 100% Arriba Criollo Kakao pocházející z čistých Ekvádorských Heirloom Arriba Nacional Kakaových bobů

Čisté kakao se používá k obřadům po mnoho generací. Je známý jako silný otvírák srdce. Otevírá fyzické srdce a podporuje průtok krve celým vaším tělem. Kakao také otevírá srdeční čakru a pomáhá tak usnadnit hluboké emocionální spojení s vaší vnitřní bytostí a s lidmi kolem vás. Propojení vašich intimních vztahů a vašeho osobního spojení s vašimi emocemi. Kakaový lék může pomoci přinést hluboký pocit sebelásky a transformace prostřednictvím vaší srdeční čakry.

 

Původ - Heirloom Criollo Arriba Nacional

100% Arriba Kakao pocházející z čistých Heirloom Ekvádorských Criollo Arriba Nacional Kakaových bobů - 100% CEREMONIÁLNÍ KVALITA. Jedná se o divokou odrůda kakaa (bez jakékoli kontaminace hybridizovanou odrůdou CCN-51). Tyto pravé Arriba kakaovníky jsou minimálně 30 let staré, přičemž některé rostou již více než 80 let!

 

Pěstování - vysokohorské, pralesní kakao

Kakao se pěstuje ve vysokohorské a vysoce mineralizované půdě sopečného původu, odkud se na zádech oslíků sváží z horských oblastí. Čistotu našeho 100% Arriba Kakaa garantujeme osobním ručním výběrem kakaových lusku a jen v případě, že jsou plně dospělé a zralé. Stromy jsou vyživovány pouze dešťovou nebo hlubokou horskou pramenitou vodou.

 

Ceremonialni kakao Sacred Heart

 

Zpracování

Kakao je vždy sušené na slunci, a nikdy plynem. Kakao zůstává 100% Živé (Raw) od začátku do konce, jelikož teplota nikdy nepřekročí 45°C. Je bez kyseliny fytové. Kakao je zpracováno v moderním zařízení na zároveň 100% tradičním řemeslném vybavení, které nikdy nevidělo žádné jiné kakao kromě našeho vlastního, čímž se vylučuje možnost integrace s kakaem nižší kvality.

 

Čistota a kvalita

Tím, že jde kakaové boby tak čisté kvality, mají kompletní absenci mytotoxinů, plísní, kvasinek a hub (které způsobují reakci nadledvinek projevující se nervozitou podobnou stimulaci kofeinem v mnoha kakaových produktech). Namísto toho naše kakao pomáhá vytvořit vědomé kosmické spojení a způsobuje expanzi epifízy (osobní zkušenost).

 

Ceremonialni kakao Sacred Heart 2


Loading