Můžete se přihlásit se k odběru novinek a nic speciálního nezmeškáš.
x

Rapé RUPUSUTI


488 Kč

Tento produkt máme skladem

Hmotnost 7 g

Tribe SHAWÃDAWA

Rupusuti Rapé vyrábí kmen Shawadawa z Brazílie ak výrobě používá popel stromu Tsunu a bylinky zvané Rupusuti. Je to medicína, která čistí žíly a póry, podporuje pocení a Rupusuti se tradičně používá k hypertenzi. Jedná se o silnou směs, která má zemitý účinek na tělo. Díky svému zahřívacímu účinku vás skutečně zpřítomňuje v těle a spojuje se zemí.

 

Toto Rapé má především silný a vitální vliv na zónu srdeční čakry. Spolu s tím jej lze považovat za spolehlivou šamanskou medicínu na srdce a oběhový systém jako celek. Může se osvědčit na vysoký krevní tlak. Způsob, jakým odstraňuje různé toxiny z těla, může podpořit vaše duchovní uzemnění a dosažení úžasné harmonie se světem. Tato jedinečná směs je silnou kmenovou medicínou s úžasnými účinky.

 

Haux Haux!

 

Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti ke konkrétnímu účelu. Použití a používání tohoto produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika kupujícího. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Disclaimer.


Loading