Můžete se přihlásit k odběru novinek z La Herba.
x

Cordyceps CS-4 kapsle extrakt 90ks


833 Kč

Dostupnost: Skladem

Hmotnost 50 g

Objem 54g

obsah CBD CBG 90 capsule

Cordyceps CS-4 kapsle

 

Cordyceps (Cordyceps sinensis), česky housenka čínská je houba rostoucí v horských pásmech Číny a Tibetu.

 

Kvůli jeho zvláštnímu tvaru si lidé dlouho mysleli, že je to nějaký druh červa. Ve skutečnosti spóry hub infikují různé druhy hmyzu a živí se jejich tkání až nakonec hostitele zabijí a houba začne na sebe lákat nové oběti. Jedná se o jednu z nejvzácnějších a nejdražších potravin na světě.

 

Jelikož přírodní Cordyceps je pro „běžného smrtelníka“ téměř nedostupnou potravinou (1kg přírodního Cordycepsu může stát 20 až 30 tisíc €) jako jeho náhradu přinášíme Cordyceps CS-4 pěstovaný v kontrolovaném prostředí.

 

 

Vnitřní aplikace:

Běžná dávka: 1-2 kapsle denně 30 minut před jídlem nebo 60 minut po jídle. Kúra by měla trvat 30 dní. Pro lepší účinky se doporučuje opakovat kúru od 6 měsíců do 1 roku s přestávkami mezi kúry 7-14 dní.

Zvýšená dávka: 3-6 kapslí (toto dávkování doporučujeme nejprve konzultovat s Vaším lékařem)

Pro lepší vstřebatelnost účinných látek se při užívání vitálních hub doporučuje zvýšit příjem Vitaminu C. Doporučujeme Vám Lipozomální vitamín C, jehož vstřebatelnost je až 95% oproti běžné formě vitamínu C která má vstřebatelnost 7-8%.

 

Balení: Opakovaně uzavíratelný obal, čistá hmotnost 54g +/- 5% - 90 kapslí / 1 kapsle 500mg.

 

Složení: Extrakt z houby Cordyceps sinesis, obsahuje min. 30% polysacharidů

 

Země původu: Čína

 

Datum spotřeby: Viz. obal.

 

Skladování: Na suchém místě chráněném před slunečním zářením. Vlhkost vzduchu méně než 75% a při teplotě vzduchu nepřesahující 25 stupňů. Po otevření obal důkladně uzavřete.

 

Záruka kvality:

Cordyceps má certifikáty o analýzách, osvědčení i protokol o zkoušce kvality. Testováno v nezávislé laboratoři Agrolab v Německu. Testujeme těžké kovy, mikrobiologická vyšetření, pesticidy, radioaktivitu, polycyklické aromatické uhlovodíky.


Loading