Můžete se přihlásit k odběru novinek z La Herba.
x

Chlorella tablety Green Ways 330g


1 200 Kč

Dostupnost: Skladem

Hmotnost 330 g

Chlorella tablety od Green Ways

 

Chlorella obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je například jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu, kterému vděčíme za život na této planetě. Abychom chlorellu co nejvíce zpřístupnili našemu trávicímu traktu, používáme metodu sprejového sušení STEAM. Ta zaručuje ideální poměr dvou kvalit: vysoké vstřebatelnosti nutričních látek (minimálně 80%) a minimálního poškození buněčného obsahu. Chlorellu GW pěstujeme, sklízíme i zpracováváme v souladu s principy ekologického zemědělství. Na váš stůl přichází opatřená BIO certifikací, která šetrné zpracování dokládá.

 

 

Složení v 1 tabletě: 250 mg 100% BIO Chlorella pyrenoidosa

 

Dávkování:

Doporučené denní množství Chlorelly Green Ways je pro průměrného dospělého zdravého člověka 5 g (20 tablet). Při zátěži lze dávky navýšit. Díky detoxikační schopnosti doporučujeme začít menšími dávkami a postupně (během týdne od zařazení do jídelníčku) zvyšovat. Předávkování v případě Chlorelly Green Ways (podobně jako u zeleniny) nehrozí. Tablety můžete jíst nalačno i během jídla. Můžete je cucat či polykat celé, nebo rozkousat a spolknout. Vždy ale tabletky důkladně zapijte a pitný režim zvyšte i během dne. Rovněž dodržujte minimálně hodinový rozestup mezi užitím chlorelly a léků podávaných ústy.

 

Muž – 3 x 10 tablet denně
Žena – 3 x 8 tablet denně
Dítě – 3 x 2 až 3 x 5 tablet denně


Ideální je používat několik tablet chlorelly před každým vařeným či jinak upraveným jídlem. Je nutný min. hodinový odstup od podávání léků.

 

Citlivější osoby, případně lidé trpící autoimunitním onemocněním (Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, revmatoidní artritida, roztroušená mozkomíšní skleróza, některá kožní onemocnění atd.) zvyšují dávky postupně, protože zelené potraviny výrazně zvyšují přirozenou obranyschopnost organismu.

 

Balení: 1320 tablet (330 g)

 

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let.

 

Společnost Green Ways byla založena v roce 2001 a brzy se stala největším evropským prodejcem zelených potravin. Dnes vlastní informační a vzdělávací zázemí světového formátu, organizuje odborné konference, investuje do zdravotních studií a komunikuje s odborníky z celého světa.

Dodavatel: Green Ways, Ovocný trh 572/11, Praha 1, 110 00


Loading